X
تبلیغات
زولا
تاریخ : چهارشنبه 4 بهمن‌ماه سال 1391 | 09:51 ب.ظ | نویسنده : عبداله میرشاملو

 مصاحبه با مظاهر رویسی محمدی بازیکن  تیم ملی فوتبال ساحلی

 

به نام خدا

همانطور که قبلا هم قول داده بودیم مصاحبه ای را با ستاره این روزهای فوتبال ساحلی شهرمون ترتیب دادیم که همینک جلوی چشمان زیبا ونگاههای همیشه همراه شماست.امیدوارم راضی باشید وهمچنان با نظراتتون ما را بیشتر دلگرم کنید.

 

 ششمین نفر نشسته از سمت چپ(ملی پوشان ایران و عمان)

مظاهر محمدی در جمع ملی پوشان ایران و عمان (نفر ششم نشسته از سمت چپ)

متن مصاحبه:

-جناب آقای رویسی محمدی با سلام و خسته نباشید از اینکه وقتتون در اختیار ما گذاشتید بسیار متشکریم.ضمن تبریک راهیابی شما به مرحله چهارم اردوی تیم ملی، به عنوان اولین سوال لطفا خودتون معرفی کنید؟

من هم خدمت شما و همه خوانندگان و همشهریان عزیز سلام عرض میکنم بنده مظاهر رویسی محمدی متولد سال 58 خرمشهر

-آقای رویسی فوتبالتون از کجا شروع کردید و اگر براتون ممکنه بفرمایید در چه تیمهای حضور داشتید؟
 من فوتبال چمنی را از سال 70با تیم جاوید سربندر شروع کردم. در تیم فوتبال پیروزی این شهر نیز بمدت یک فصل در رقابتهای جوانان و بزرگسالان استان خوزستان شرکت کردم.

بعد از آن به تیم خوب کارگر آبادان پیوستم که طی چندین سال حضورم در این باشگاه،در رقابتهای سوپر لیگ فوتبال استان در رده های سنی جوانان،امید و بزرگسالان شرکت کردم.

-آیا در لیگهای کشور حضور داشتید؟

بله بنده در سال 84 به تیم پگاه خوزستان که در دسته اول لیگ کشور(جام آزادگان)حضور داشت ملحق شدم.

- اگر ممکنه بفرمایید چگونه با فوتبال ساحلی آشنا شدی ؟ یک روز حاج آقا مرتضی بوستانیان  رئیس هیئت فوتبال بندر امام (ره) بودند من را به آقای مرفاوی که از مربیان خوب و شایسته و آینده دار کشور است معرفی کردند تا اصول اولیه و پایه فوتبال ساحلی را به من آموزش بدهند. جا دارد از زحمات این دو بزرگوار تشکر و قدردانی نمایم .امیدوارم که بتوانم جوابگوی زحمات این عزیزان باشم.


- عنوانهای را که تاکنون در فوتبال ساحلی بدست آورید چه بوده است؟

درسومین دوره رقابتهای بین المللی فوتبال ساحلی ارگانهای دریایی با تیم سازمان بنادر و دریا نوردی درچابهار قهرمان شدیم در دوره بعد هم که درجزیره کیش برگزار شد مقام قهرمانی را کسب کردیم.در بازیهای بنادر کشور یک دوره قهرمانی و یک دوره به مقام چهارمی دست پیدا کردیم.

 - اردوی تیم فوتبال ساحلی را چگونه ارزیابی می کنید؟ اردوی تیم فوتبال ساحلی در شرایط بسیار خوب برگزار شد. روزانه دو جلسه صبح و بعد از ظهر زیر نظر سرمربی تیم آقای داداش زاده وکادر فنی تمرین میکردیم.

-چه چیز در اردوی تیم ملی برای شما جالب تر بود؟

چیز ی که برام جالب و انگیزه ام را دو چندان میکرد این بود که مدیر تیم ملی فوتبال ساحلی جناب آقای علی رضا علی صبح و بعدازظهر تمام وقت از نزدیک نظاره گر تمرینات بودند.

-برخورد مربیان با بازیکنان چگونه بود؟

عالی،واقعا به بازیکنان بها میدهند و من به هیچ عنوان احساس تنهای نمیکردم کادر فنی هم برخورد خوبی با بازیکنان داشتند بخصوص آقای داداش زاده که خیلی خوب با بازیکنان ارتباط برقرار میکند.


- فوتبال ساحلی خوزستان و خرمشهر را در چه حد می بینی ؟

فکر میکنیم از نظر فردی ما در استان و شهرمون استعدادهای زیادی داریم که باید کشف بشن و در قالب تیم معرفی بشن ولی از نظر تیمی متاسفانه در استان تنها تیم فوتبال ساحلی که در لیگ برتر کشور با سایر تیم های رقابت می کند تیم شهید جهان نژادیان آبادان است که تمرینات این تیم هم درخرمشهر برگزار میشود و میدانم که از کمبود امکانات رنج میبرد.

- از نظر شما آیا فوتبال ساحلی خرمشهر استعداد های لازم برای شرکت در لیگ را دارد؟

بله مطمئن باشید اگر مسئولین همت کنن این را به شما نوید میدم که جوانان ما در لیگ برتر کشور میتوانند شگفتی ساز باشند باز هم میگم در صورتیکه مسئولان همت کنند واین جوانان را حمایت کنند.

 
- مشکلات فوتبال خرمشهر را در چه می بینید و راه حل رفع هر مشکل چیست؟

کمبود امکانات وعدم برنامه ریزی خوب. باید همه متحد بشیم تا این بحرانی که چندین سال است گریبانگیر این شهر شده را از بین ببریم.

- فوتبال ریشه ای خرمشهر بخصوص در فوتبال روستایی،جوانان و محلات را در مقایسه با قبل در چه حد می بینید؟

در فوتبال روستایی واقعا پشرفت خوبی شده که چند سری مسابقات در رشته فوتبال و فوتسال به مناسبتهای مختلف برگزار شده که نوید یک حرکت نو در خرمشهراست امیدوارم که تداوم داشته باشد وبا حمایتهای بیشتر از گذشته از مسئولین دلسوز که در این عرصه پا میگذارند شاهد شکوفایی استعدادهای نهفته در این شهرباشیم . ولی در کل اگر میخوایم فوتبال خوب و پیشرفته ای داشته باشیم باید از فوتبال ریشه و پایه حمایت کنیم.


- پس از دعوت شما به تیم ملی آیا کسی از مسئولین فوتبال خرمشهر با شما تماس گرفت؟ خیر............؟!

((فقط هم تیمی های سابقم(جنوب شنه) در محل زندگیمون پلاکارد نصب کردن که من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم از تک تکشون متشکرم.))


- آیا حمایتهایی از طرف مسئولین فوتبال خرمشهر از شما شده است؟

 خیر- توقع ندارم.

-به نظر شما آیا حمایت نکردن از استعدادهای شهر به ضرر فوتبال شهر نیست؟

100%  مضر است  ولی اگر منظورتان من است من توقعی از کسی ندارم

- آیا حاضرید تجربیات خودتان را برای تشکیل یک تیم فوتبال ساحلی خوب در اختیار فوتبال این شهر بگذارید؟

 بله با تمام وجودم و تا آنجاییکه خداوند متعال کمک کند ادامه خواهم داد و کاری را که انجام میدهم به آن عشق میورزم.


- در پایان اگر صحبتی دارید بفرمایید؟

از جنابعالی تشکر میکنم که این مصاحبه را ترتیب دادید و بفکرم بودید و توجه داشتید. میخواستم تشکر ویژه ای از دوستان و همکارانم در اداره بندر امام داشته باشم که همه جوره حمایتم کردن بخصوص مدیر محترم اداره  جناب آقای ایدنی و مسئول محترم ورزش اداره جناب آقای بوستانیان و همچنین خانواده ام که در سخت ترین شرایط تنهام نگذاشتن و همینطور هم تیمیهایم در تیم جنوب خرمشهر. امیدوارم که راهی که در پیش گرفتید با توکل به خداوند متعال نتیجه ای مثبت برای فوتبال دوستان و بالاخص فوتبالیستها شهر مظلو ممان داشته باشد.  • قالب پرشین بلاگ
  • میهن صدا